Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Дорадчі органи  →  Київська міська координаційна рада з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДУ

Київська міська координаційна рада з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДУ

Адреса: 03115, м. Київ, вул. Відпочинку, 11
Телефон: (044) 450-82-55
Е-пошта: [email protected]

Основнi функцiї:

  • Координація діяльності та сприяння співробітництву місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, відповідних міжнародних, громадських та релігійних організацій по запобіганню поширенню ВІЛ-інфекції/СЬїїДу.
  • Розроблення та внесення на розгляд Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації та Національної Ради пропозицій стосовно визначення пріоритетів місцевої та національної політики, програм та заходів запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СШДу, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих та хворих на СШД.
  • Сприяння консолідованому використанню коштів бюджетів різних рівнів і міжнародних та громадських організацій, що призначені для фінансування програм з проблем ВІЛ-інфекції/СШДу, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД, з метою їх раціонального та ефективного використання.
  • Аналіз епідемічного моніторингу захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СШД та організація оперативного реагування на зміни епідемічної ситуації у цій частині.
  • Інформування Національної Ради, Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації та громадськості про стан справ з протидії поширенню ВІЛ-інфекції/СШДу.
  • Розроблення та внесення на розгляд Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації проектів програм та заходів щодо запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СШДу, а також проектів актів з питань забезпечення виконання зазначених програм.
  • Проведення моніторингу та оцінки виконання зазначених програм та заходів.
  • Розроблення та внесення на розгляд Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації обґрунтування та пропозиції щодо фінансування регіональних програм профілактики ВІЛ/СНІДу.

Основні факти про ВІЛ-інфекцію/СНІД

Версiя для друку