Головна  →  Для ЗМІ  →  Журналістам  →  Умови акредитації представників ЗМІ та отримання інформації за запитами

Умови акредитації представників ЗМІ
та отримання інформації за запитами

Шановні журналісти!

Для забезпечення права кожного на інформацію та з метою всебічного і об’єктивного висвітлення діяльності Київської міської державної адміністрації допуск на місце проведення будь-якого заходу всіх без винятку представників ЗМІ здійснюється за попередньо складеними відділом інформаційного забезпечення управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації (прес-службою) списками акредитованих журналістів.

Акредитація представників засобів масової інформації та незалежних журналістів проводиться відділом інформаційного забезпечення та комунікації управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) шляхом реєстрації після оприлюднення прес-службою анонсу на відповідну подію за номерами телефонів: (044) 202-74-26, 202-76-24, 202-74-61 (якщо інше не вказано в анонсі).

Акредитація всіх без винятку засобів масової інформації та незалежних журналістів відбувається на підставі Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про телебачення і радіомовлення», «Про інформаційні агентства», «Про соціальну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», «Про доступ до публічної інформації».

Для швидкого отримання будь-якої офіційної інформації, інтерв’ю посадової особи, дозволу на зйомку на території структурних підрозділів КМДА та інших установ, що знаходяться в підпорядкуванні виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) тощо, лист-запит необхідно надіслати до відділу інформаційного забезпечення управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації за адресою е-пошти:  uizdpi@kievcity.gov.ua або факсом: 202-74-61.

Запити на отримання публічної інформації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» подаються фізичною або юридичною особою, об'єднанням громадян без статусу юридичної особи виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) в усній чи письмовій формі, під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою (01044, Київ-044, вул. Хрещатик, 36, кім. 108. На конверті вказати: «Інформаційний запит»), електронною поштою: zapyt@kma.gov.ua, факсом: 202-71-18 або телефоном (усно): 202-76-00, 202-76-42.

Увага! Управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) не несе відповідальність за опрацювання запитів, які були надіслані на будь-які інші адреси або номери телефонів.

Дякуємо за співпрацю!

Версiя для друку