Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Департаменти  →  Департамент промисловості та розвитку підприємництва

Департамент промисловості та розвитку підприємництваАдреса: вул. Терещенківська, 11-А, м. Київ, 01044
Телефон: (044) 235-86-93
Факс: (044) 235-86-93
Е-пошта[email protected]

Розклад роботи: пн.-чт. з 9:00 до 18:00, пт. з 9:00 до 16:45
Обідня перерва з 13:00 до 13:45 Програма фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві
• Державні закупівлі
• 
Паспорти бюджетних програм
• Звіти про виконання паспортів бюджетних програм
• Звітність щодо звернень громадян
• Комплексна київська міська цільова програма сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку на 2015-2018 роки
• Хід виконання Комплексної київської міської цільової програми сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку на 2015-2018 роки
• Очищення влади
• Стажування в Німечинні
• Конкурсний відбір на посади керівників КП, підпорядкованих Департаменту
• Бюджетний запит на 2018 рік

 

Директор Департаменту Мельничук Андрій Анатолійович

Біографічна довідка

 

Заступник директора Департаменту – начальник управління промисловості та інноваційної політики Баган Анатолій Олександрович

Біографічна довідка

 

Заступник директора Департаменту – начальник управління регуляторної політики та підприємництва Кондрашова Наталія Михайлівна

Біографічна довідка

 

Заступник директора Департаменту – начальник управління торгівлі та побуту Пікалов Денис Олександрович


Графік проведення особистих прийомів громадян та прямих («гарячих») телефонних ліній керівництвом Департаменту на 2018 рік


 

Основнi функцiї:

1. Забезпечення реалізації на території міста Києва:
1.1. Державної політики економічного розвитку.
1.2. Державної промислової політики.
1.3. Державної регіональної політики.
1.4. Державної політики у сфері інвестиційної діяльності та державно-приватного партнерства.
1.5. Державної політики з питань розвитку підприємництва, державної регуляторної політики.
1.6. Державної політики у сфері торгівлі та побутових послуг, в тому числі сприяння забезпеченню міста продовольчими ресурсами, організації оптової, роздрібної торгівлі, ресторанного господарства.
1.7. Державної політики у сфері управління об'єктами державної власності, в тому числі корпоративними правами держави.
2. Участь у розробці та виконанні:
2.1. Державних програм розвитку підприємництва, промисловості, економічного, науково-технічного розвитку України, а також державних цільових науково-технічних програм.
2.2. Програм економічного та соціального розвитку міста Києва.
2.3. Міських та цільових програм у сфері підприємницької діяльності.
2.4. Загальноміських і галузевих програм розвитку промислового і наукового комплексу міста, пріоритетних напрямків і програм інноваційного розвитку промисловості.
2.5. Програм, спрямованих на підвищення рівня забезпечення населення продовольчими та непродовольчими товарами, послугами, збільшення обсягів виробництва товарів харчової та переробної галузі.
3. Участь у розробленні та здійсненні заходів щодо поліпшення інвестиційного клімату в місті Києві для залучення коштів на розвиток промислового комплексу.
4. Участь у розробленні та погодженні в обов'язковому порядку проектів регуляторних актів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
5. Забезпечення реалізації державної політики, розроблення та виконання регіональних інноваційно-інвестиційних та інших програм і прогнозів розвитку галузей агропромислового виробництва.
6. Участь у формуванні та реалізації сталого розвитку агропромислового ринку міста Києва.
7. Участь у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу та гарантування продовольчої безпеки держави.
8. Сприяння:
8.1. Розвитку міського кооперування, налагодженню економічних та виробничих взаємовідносин між промисловими підприємствами міста, збільшенню обсягів виробництва та реалізації конкурентоспроможної імпортозамінюючої продукції.
8.2. Зовнішньоекономічним зв'язкам промислових підприємств, розвитку їх експортної бази та збільшенню виробництва продукції на експорт, розвитку міжрегіональних та міждержавних економічних зв'язків.
8.3. Роботі науково-технічних товариств, спілок та громадських об'єднань, розвитку винахідницької та раціоналізаторської діяльності, захисту прав інтелектуальної власності.
8.4. Розробленню і використанню технологій та їх складових частин згідно з потребами міста.
9. Забезпечення в межах своїх повноважень захисту інтересів українських товаровиробників на зовнішньому ринку та розвиток внутрішнього ринку.
10. Участь у здійсненні контролю за якістю торговельного обслуговування громадян суб'єктами господарювання незалежно від форм власності, що здійснюють підприємницьку діяльність на території міста Києва у сфері торгівлі та побутового обслуговування населення.
11. Розроблення та подання на затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та змін до нього на календарний рік.
12. Консультативно-інформаційна підтримка підготовки та перепідготовки кадрів для сфери господарської діяльності.
13. Взаємодія з міжнародними організаціями з питань регуляторної політики у сфері господарської діяльності та розвитку підприємництва.
14. Взаємодія з громадськими об'єднаннями підприємців та роботодавців.
15. Створення сприятливих умов для розвитку харчової та переробної промисловості міста з метою більш повного забезпечення попиту населення на продукцію вітчизняних товаровиробників.
16. Залучення на споживчий ринок міста товарних ресурсів з інших регіонів України та з-за кордону для забезпечення харчової та переробної промисловості сировиною, а населення – необхідними товарами.
17. Вирішення питань щодо пайової участі (внеску) в утриманні об'єктів благоустрою міста Києва, розрахунки її розмірів та укладання договорів про сплату пайової участі (внеску) в утриманні об'єктів благоустрою міста Києва.
18. Організаційне забезпечення розміщення майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства на території міста Києва.
19. Складання протоколів про адміністративні правопорушення за фактами порушень правил торгівлі на ринках.

Версiя для друку