Головна  →  Департамент інформаційно-комунікаційних технологій

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса: вул. Хрещатик, 36, м. Київ-044, 01044
Телефон: (044) 202-76-13
Е-пошта[email protected]

Розклад роботи: пн.-чт. з 9:00 до 18:00, пт. з 9:00 до 16:45
Обідня перерва з 13:00 до 13:45• Очищення влади
• Звіт про виконання комплексної цільової програми «Електронна столиця» та використання бюджетних коштів на її реалізацію
Зміни до комплексної міської цільової програми «Електронна столиця» на 2015-2018 роки
• Звіти про роботу із зверненнями громадян

В.о. директора, головний спеціаліст з питань персоналу Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій

Лисик Ганна Миколаївна

 

Графік проведення особистого прийому директором та першим заступником директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій

ПІБ

Посада

День та час особистого
прийому

День та час проведення прямих («гарячих») телефонних ліній

Адреса

Контактний телефон для запису на особистий прийом

Лисик Ганна Миколаївна

Виконувач обов’язків директора департаменту

Перший вівторок місяця з 14:00 до 16:00

Другий вівторок місяця з 14:00 до 16:00

м. Київ, вул. Фролівська, 1/6-а

366 86 72

Основнi функцiї:

 • Здійснює заходи щодо розвитку електронного урядування в м. Києві.
 • Визначає потребу у створенні електронних інформаційних ресурсів та баз даних для створення єдиного інформаційного простору територіальної громади міста Києва.
 • Організовує формування, розвиток, супроводження та забезпечення інформаційної безпеки електронних інформаційних ресурсів, баз даних та створення інформаційної системи електронної взаємодії таких ресурсів.
 • Розробляє та здійснює разом з іншими органами державної влади та органами місцевого самоврядування м. Києва заходи щодо розвитку інформаційного суспільства.
 • В межах повноважень бере участь у формуванні та виконанні державних, галузевих та міських цільових програм.
 • Надає пропозиції, розробляє, та в межах повноважень забезпечує здійснення заходів щодо покращення інвестиційного клімату для залучення коштів у розвиток телекомунікаційних систем та технологій, інформатизації та електронного урядування.
 • Координує та здійснює методичне забезпечення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування у м. Києві, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва, у сфері інформатизації, телекомунікаційних систем та технологій, електронного урядування, захисту інформації.
 • Проводить аналіз стану та забезпечує системність та комплексне вирішення питань інформатизації, забезпечує вирішення питань щодо розроблення та впровадження  заходів з технічного захисту інформації у структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в м. Києві державних адміністрацій, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва.
 • Погоджує плани закупівель, технічні завдання, технічні вимоги під час здійснення структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районними в місті Києві державними адміністраціями, підприємствами, установами та організаціями, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, до закупівель товарів, робіт та послуг, пов'язаних зі створенням, розвитком, модернізацією і використанням засобів інформатизації, інформаційних систем, мереж, ресурсів, інформаційних технологій.
 • Розглядає листи, заяви скарги відповідно до законодавства України.
 • Проводить експертизу та погоджує проекти актів Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), розроблені структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), які містять питання, віднесені до компетенції Департаменту.

Комплексна міська цільова програма «Електронна столиця» на 2015-2018 роки

Версiя для друку