КМДА Київська міська державна адміністрація
Офіційний інтернет-портал


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» органи соціального захисту забезпечують учасників антитерористичної операції безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в межах коштів, виділених державним бюджетом на ці цілі.

Для взяття на облік з приводу одержання санаторно-курортної путівки необхідно подати до районного управління праці та соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання такі документи:

- заяву;

- медичну довідку лікувальної установи про потребу у санаторно-курортному лікуванні за формою 070/о;

- оригінали та копію посвідчення учасника бойових дій;

- документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Також, в рамках виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016-2018 роки, за рахунок коштів місцевого бюджету, закуповуються путівки на санаторно-курортне лікування зокрема, ветеранам війни та особам з інвалідністю 1 та 2 групи.

 


Адреса цієї сторінки: http://kievcity.gov.ua/content/sanatornokurortne-likuvannya.html
При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.