Оголошення про проведення конкурсу «Кращий експортер року» у 2017 році

З метою підвищення конкурентоспроможності та розвитку експортних можливостей київських виробників, Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі – Департамент промисловості та розвитку підприємництва) за участю Київської торгово-промислової палати та Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва проводить у 2017 році конкурс «Кращий експортер року», згідно розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07.08.2015 № 763 (далі – Конкурс).

Конкурс проводиться за результатами фінансово-господарської діяльності підприємств за 2016 рік (далі – звітний період) і включатиме наступні номінації:

 1. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів» серед малих підприємств.
 2. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів» серед середніх підприємств.
 3. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів» серед великих підприємств.
 4. Кращий експортер 2016 року в галузі «Текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів» серед малих підприємств.
 5. Кращий експортер 2016 року в галузі «Текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів» серед середніх підприємств.
 6. Кращий експортер 2016 року в галузі «Текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів» серед великих підприємств.
 7. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність» серед малих підприємств.
 8. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність» серед середніх підприємств.
 9. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність» серед великих підприємств.
 10. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво хімічних речовин та хімічної продукції» серед малих підприємств.
 11. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво хімічних речовин та хімічної продукції» серед середніх підприємств.
 12. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво хімічних речовин та хімічної продукції» серед великих підприємств.
 13. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів» серед малих підприємств.
 14. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів» серед середніх підприємств.
 15. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів» серед великих підприємств.
 16. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції» серед малих підприємств.
 17. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції» серед середніх підприємств.
 18. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції» серед великих підприємств.
 19. Кращий експортер 2016 року в галузі «Металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування» серед малих підприємств.
 20. Кращий експортер 2016 року в галузі «Металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування» серед середніх підприємств.
 21. Кращий експортер 2016 року в галузі «Металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування» серед великих підприємств.
 22. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво комп’ютерів, електронної та оптичної продукції» серед малих підприємств;
 23. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво комп’ютерів, електронної та оптичної продукції» серед середніх підприємств;
 24. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво комп’ютерів, електронної та оптичної продукції» серед великих підприємств.
 25. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво електричного устаткування» серед малих підприємств;
 26. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво електричного устаткування» серед середніх підприємств;
 27. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво електричного устаткування» серед великих підприємств.
 28. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво машин і устаткування» серед малих підприємств;
 29. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво машин і устаткування» серед середніх підприємств;
 30. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво машин і устаткування» серед великих підприємств.
 31. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво автотранспортних засобів» серед малих підприємств;
 32. Кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво автотранспортних засобів» серед середніх підприємств;
 33. кращий експортер 2016 року в галузі «Виробництво автотранспортних засобів» серед великих підприємств.

Підприємства, які бажають взяти участь у Конкурсі, повинні в термін до 13 квітня 2017 (включно) подати до Департаменту промисловості та розвитку підприємництва наступні документи:

 • заявку на участь у конкурсі «Кращий експортер року» (подається у формі супровідного листа в довільній формі);
 • конкурсну картку.

Матеріали надаються в паперовій формі (особисто) за адресою: м. Київ, вул. Терещенківська, 11-а та в електронній формі (скан-копії оригіналів документів) на адресу: [email protected]. Телефон для довідок: 289-22-16.

Інформація, яка подається на Конкурс, повинна бути завірена підписом керівника та головного бухгалтера із зазначенням їхньої відповідальності за повноту і достовірність відомостей. Надання невірних або неточних даних є підставою для відхилення підприємства-учасника Конкурсу від участі.

Підприємства мають право надавати інші підтвердження досягнутого ними результату (копії дипломів з виставкових заходів, публікації в пресі, відгуки споживачів, тощо).

Оцінка підприємств, що беруть участь у Конкурсі, проводиться на підставі показників їхньої діяльності у звітному періоді за наступними критеріями:

Основні показники:

 • загальний обсяг експорту у фактичних цінах в тис. дол. США;
 • темп росту обсягів експорту в порівнянні з роком, що передує звітному, у відсотках;
 • обсяг експорту в розрахунку на одного працюючого в дол. США;
 • питома вага експорту у загальному обсязі реалізації у відсотках.

Додаткові показники:

 • наявність нагород міжнародних ярмарків і виставок експортної продукції, отриманих у звітному періоді;
 • географія експорту у звітному періоді;
 • наявність міжнародних сертифікатів якості та відповідності, отриманих у звітному періоді.

Конкурсна комісія, яка утворена розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07.08.2015 № 763, визначає місця у Конкурсі згідно з переліком номінацій на підставі аналізу поданих підприємствами документів, проведеного Київською торгово-промисловою палатою. У кожній номінації визначається один переможець.

Для переможців Конкурсу у кожній номінації встановлюються наступні нагороди:

 • диплом «Кращий експортер року»;
 • знак «Кращий експортер року».

Нагороди вручаються конкурсною комісією публічно, після оголошення результатів конкурсу.

Переможці Конкурсу отримують право використання знаку «Кращий експортер року» для маркування продукції, а також у своїх рекламних та презентаційних матеріалах.

Перейти до спискуВерсiя для друку