Головна  →  Новини  →  9 листопада 2017, 19:04

Віталій Кличко виступив на Дні німецької економіки. Київ і Україну у Франкфурті представляли як партнера Європи

Віталій Кличко виступив на Дні німецької економіки. Київ і Україну у Франкфурті представляли як партнера Європи

Мер Києва Віталій Кличко виступив на Дні німецької економіки, який відбувся в четвер у Франкфурті-на-Майні. У заході беруть участь керівники великих німецьких компаній та фірм, представники влади різних рівнів. На економічному форумі обговорювали актуальні проблеми та подальший розвиток економіки і технологій як Німеччини, так і Європи загалом. Україну та її столицю представляли як партнера Європи.

«Ми вдячні всім друзям України за підтримку нашої держави, за допомогу, за визнання Києва надійним партнером. Та сподіваємось на подальшу успішну співпрацю і втілення нових проектів, які допоможуть зробити наше місто ще більш привабливим, комфортним і сучасним», – зазначив у своєму виступі на форумі Віталій Кличко.

Він зазначив, що Україна складно і повільно, але рухається шляхом реформ, а всі зміни та перетворення починаються зі столиці.

Мер Києва розповів про досягнення і зміни, які відбулися в столиці за останніх три роки: про побудову прозорої і відкритої системи управління містом, запровадження технологічної системи Kyiv Smart City, зростання міського бюджету та інвестицій у місто, темпи ремонту доріг, оновлення комунального транспорту, будівництво дитсадків і шкіл.

«І на одне з головних місць для українців сьогодні вийшла безпека, бо багато намагань дестабілізувати ситуацію в Україні, посіяти страх і паніку серед людей. Одним із ключових напрямів, який ми розвиваємо в Києві задля безпеки і дотримання порядку, є відеоспостереження. Ми використовуємо найновіші технології. І встановлюємо зараз у Києві інтелектуальні камери, які можуть розпізнавати обличчя людей і номери автівок. Ми вже встановили понад 4 тисячі таких відеокамер, до кінця року встановимо ще 2 тисячі, а наступного – іще 4 тисячі», – підкреслив Київський міський голова.

Також, зазначив мер, у Києві створили дата-центр, куди стікається вся інформація з цих відеокамер для подальшої обробки даних. І ними користується поліція, правоохоронні органи.

«Із проектів, які ми втілили, і якими я пишаюся як мер Києва – це і реконструкція Київського велотреку, який повернули місту, бо його хотіли забудувати. І створення найгарнішого парку міста – «Наталка». Ми також розпочали реконструкцію столичного зоопарку, щоби він відповідав найвищим європейським і світовим критеріям», – підкреслив Віталій Кличко. І додав, що сьогодні Київ також залучає і заохочує інвесторів до втілення великих проектів із розбудови туристичної інфраструктури. Це будівництво канатної дороги, оновлення фунікулеру, створення великого парку розваг (українського Діснейленду) у Гідропарку та інші.

У п’ятницю в німецькому місті Вольфсбург Віталій Кличко також візьме участь у конференції федеральних міністрів транспорту Німеччини. Де, зокрема, обговорить із фахівцями питання добудови Подільсько-Воскресенського мосту в Києві.

Перейти до спискуВерсiя для друку