КМДА Київська міська державна адміністрація
Офіційний інтернет-портал


10 листопада 2017

Про намір Печерської РДА передати майно в оренду

Характеристика об’єкту оренди: нежитлові приміщення підвального поверху загальною площею  32,0 кв. м, розташовані за адресою: м. Київ, вул. Левандовська (Аніщенка), 4.

Балансоутримувач: КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району міста Києва» (м. Київ, пров. Мар'яненка, 7, 280-02-20).

За заявою ініціатора цільове використання та строк оренди: для розміщення громадської організації, яка здійснює безкоштовну психологічну, соціальну допомогу, реабілітацію та адаптацію інвалідів та інших осіб  - учасників АТО; 2 роки 364 дні.

Орендна ставка – 1 грн на рік, як для громадської організації, яка здійснює безкоштовну психологічну, соціальну допомогу, реабілітацію та адаптацію інвалідів та інших осіб  - учасників АТО.

Можуть бути запропоновані інші варіанти цільового призначення об’єкту оренди, в такому випадку, стартова орендна плата буде розраховуватись відповідно до більшої орендної ставки.

Заяви про намір оренди приймаються протягом 10 робочих днів з дня, наступного після розміщення оголошення, за адресою: м. Київ, вул. М. Омеляновича - Павленка, 15, каб. 210.            

Довідка за телефоном:  280-15-39.


Адреса цієї сторінки: http://kievcity.gov.ua/news/56099.html
При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.