Головна  →  Новини  →  12 грудня 2017, 20:35

Віталій Кличко на презентації логотипу фіналів Ліги чемпіонів: «Ми зможемо провести на високому рівні цю важливу спортивну подію наступного року»

Віталій Кличко на презентації логотипу фіналів Ліги чемпіонів: «Ми зможемо провести на високому рівні цю важливу спортивну подію наступного року»

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у презентації логотипу фіналів Ліги чемпіонів УЄФА 2018 на НСК «Олімпійський».

«Напередодні старту новорічних свят ми презентуємо офіційну символіку фінальних матчів Ліги чемпіонів, які відбудуться у Києві наступного травня і стануть головними спортивними, туристичними подіями нашого міста та всієї країни. І Київ готується до цих подій», – зазначив мер Києва.

Віталій Кличко додав, що його місія як мера столиці – залучати до Києва якомога більше спортивних, культурних міжнародних подій. «Цього року ми якісно та на високому рівні провели пісенний конкурс «Євробачення». Ми довели, що ми у змозі проводити заходи світового рівня: до цього готова міська інфраструктура, в нас є достатні організаційні та фінансові можливості. Тепер готуємося до проведення фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА», – зазначив Віталій Кличко.

Він зауважив, що під час «Євробачення» Київ зустрів понад 20 000 туристів та гостей із різних куточків Європи та з усього світу. «А у травні наступного року ми очікуємо вже 100 000 туристів та вболівальників. Вони потім стануть амбасадорами  Києва та зможуть розповідати у своїх країнах, яке гарне і гостинне наше місто», – підкреслив Київський міський голова.

Віталій Кличко наголосив, що завдання для всіх – провести фінали Ліги чемпіонів на високому рівні.

«У нас є всі потужності, сили та команда. Незважаючи на скептицизм, який був перед «Євробаченням» і іноді лунає зараз щодо проведення Ліги чемпіонів у Києві, ми зможемо провести на високому рівні цю важливу спортивну подію наступного року», – підкреслив Віталій Кличко.

«Враховуючи те, що Київ проводить все більше міжнародних заходів, у нас відбувається постійне зростання кількості туристів, хочу скористатись нагодою та презентувати наш намір провести відкритий, публічний конкурс на створення міського талісману. Я впевнений, що такий талісман допоможе краще презентувати наше місто і першою подією, на якій буде використано такий талісман, стане Фінал Ліги чемпіонів. Я думаю, що до кінця цього року конкурс на розробку талісману міста Києва буде оголошено», – зазначив Віталій Кличко.

Також у рамках підготовки до проведення фіналу Ліги чемпіонів за програмою Мінрегіонбуду, яка передбачає стимуляцію розвитку футболу в Україні, Київ виборов право на облаштування 60 футбольних полів. Як зазначив Віталій Кличко у коментарях журналістам, за цією програмою 50% має фінансуватися з держбюджету та 50% – з місцевих рад.

«Київрада вже виділила 50 млн грн на облаштування полів. З боку держави також виділено ще 50 млн грн. Для нас пріоритет – облаштування футбольних полів у школах. Усі роботи планується завершити до травня. Перелік шкіл затверджений і подавався одразу на конкурс. Це міні-поля зі штучним покриттям розміром 20 на 40 метрів», – розповів Віталій Кличко.

Почесними гостями сьогоднішньої презентації також стали президент Федерації футболу України Андрій Павелко, амбасадори чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів Андрій Шевченко та Ія Андрущак. На заході також вперше були презентовані головні трофеї найпрестижніших клубних змагань Європи – кубки чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів.

Перейти до спискуВерсiя для друку