Головна  →  Оголошення  →  19 січня 2018

Про конкурс на право оренди майна територіальної громади міста Києва, яке віднесено до сфери управління Шевченківської РДА

 

Об’єкт оренди (адреса, площа

технічна характеристика)

 

 

Використання за цільовим призначенням

 

Стартовий розмір місячної орендної плати, грн (без ПДВ)*

 

Розмір авансової орендної плати для участі у конкурсі на право оренди, грн. (без ПДВ)

 

Реквізити (балансоутримувача)

для сплати авансової орендної плати

 

Балансоутримувач – КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва»

 

вул. Рейтарській, 18

40,9 кв.м

цоколь

 

 

розміщення суб’єкта господарювання, що здійснює побутове обслуговування населення (пошив та ремонт одягу), розміщення благодійної організацій на площі, що не використовується для провадження підприємницької діяльності та розміщення торговельного об’єкта з реалізації продовольчої та непродовольчої групи товарів, крім товарів підакцизної групи.

 

14709,36

(359,64 грн за 1 кв.м)

 

29418,72

 

р/р 26008302839918 ГУ ДКУ у м. Києві та Київської обл. АТ «Ощадбанк»

код банку 322669, ЄДРПОУ 34966254

ІПН 349662526590

Рекомендований строк оренди - 2 роки 364 дні

(у разі строку оренди більше рекомендованого переможець конкурсу додатково повинен подати документи, які необхідні для нотаріального посвідчення договору оренди згідно з переліком визначеним законом).

Умови конкурсу:

- орендна плата відповідно до конкурсної пропозиції переможця;

- додатково до орендної плати нараховується податок на додану вартість у розмірах та порядку, визначених чинним законодавством України;

- використання об’єкта оренди за цільовим призначенням;

- дотримання вимог щодо експлуатації об’єкта;

- страхування орендованого майна;

- відшкодування витрат підприємства (балансоутримувача) на утримання майна, а саме:

- амортизаційні відрахування на об’єкт оренди;

- експлуатаційні витрати підприємства (балансоутримувача);

- вартість комунальних послуг, витрати на утримання прибудинкової території,

- вартість послуг по ремонту і технічному обслуговуванню інженерного обладнання та внутрішньо-будинкових мереж, ремонту будівлі, у т. ч.: покрівлі, фасаду, вивозу сміття або сплати за послуги на підставі договорів з постачальниками;

- утримання об’єктів відповідно до санітарно-екологічних та протипожежних норм, дотримання правил охорони праці;

- підтримання належних умов експлуатації та технічного стану об’єкта оренди;

- у повному обсязі виконувати всі зобов’язання зазначені у договорі оренди;

- укладання охоронного договору на пам’ятку культурної спадини;

- компенсація переможцем конкурсу витрат на здійснення незалежної оцінки об'єкта оренди. Розмір компенсації витрат на здійснення незалежної оцінки не може бути більшим ніж показники звичайної ціни послуг на виконання послуг з оцінки майна, визначені Фондом державного майна України;

- компенсація переможцем конкурсу витрат на публікацію оголошення про вивчення попиту на право оренди нежитлового приміщення за виставленими рахунками відповідних засобів масової інформації.

- компенсація переможцем конкурсу витрат на публікацію оголошення про конкурс за виставленими рахунками відповідних засобів масової інформації.

Для участі в конкурсі претендент подає (за адресою: 01030, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 24, каб. 512 або каб. 208, час роботи Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації: пн. - чт. з 09.00 до 18.00 год, пт. з 09.00 до 16.45 год): на розгляд конкурсної комісії в запечатаному конверті з написом «На конкурс» прошнуровані та пронумеровані документи разом з описом (конверт має бути опечатаний печаткою претендента на участь у конкурсі із зазначенням назви учасника конкурсу, характеристики об’єкта оренди (адреса, площа, балансоутримувач), кінцевий термін подання документів для участі у конкурсі 05.02.2018:

1. Заяву про участь у конкурсі.

2. Відомості про претендента на участь у конкурсі.:

а) для юридичної особи:

 - документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

- копії установчих документів завірені заявником;

- базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, який виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів.

б) для фізичної особи:

- копію документа, що посвідчує особу та належним чином оформлену довіреність на представника;

- за наявності відповідного статусу – базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, який виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів;

- завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку.

3. Документи, що засвідчують сплату авансової орендної плати.

4. Зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу, крім розміру орендної плати, пропозиція стосовно якої вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу.

5. Інформацію про засоби зв’язку з претендентом на участь у конкурсі та реквізити претендента на участь у конкурсі для повернення авансової орендної плати.

Конкурс буде проведено 09.02.2017 о 10.00 год. за адресою: м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 24, каб. 406. Телефон для довідок: 235-00-77.

Критерій визначення переможця конкурсу:

Найбільший розмір орендної плати та, за умов взяття зобов’язань, виконання інших умов конкурсу.

У разі надходження двох або більше пропозицій, які відповідають умовам конкурсу, переможець визначається конкурсною комісією за критерієм найбільшої запропонованої орендної плати за перший/базовий місяць оренди із застосуванням принципу аукціону.

 

*- коригується на індекс інфляції

Перейти до спискуВерсiя для друку