Головна  →  Новини  →  14 травня 2018, 14:49

Віталій Кличко та президент WBC Маурісіо Сулейман підписали контракт на проведення у Києві Конгресу Світової боксерської ради (+відео)

Віталій Кличко та президент WBC Маурісіо Сулейман підписали контракт на проведення у Києві Конгресу Світової боксерської ради (+відео)

Мер Києва Віталій Кличко та президент WBC Маурісіо Сулейман підписали контракт на проведення у Києві 56 Конгресу боксерської організації восени цього року. Зробили це символічно – підписи поставили на боксерських рукавичках.

Як зазначив мер столиці, ці рукавички згодом продадуть на благодійному аукціоні, що відбудеться під час Конгресу в Києві. А виручені кошти будуть спрямовані на розвиток спортивних секцій із боксу в столиці. Можливість проведення Конгресу в Києві, як зауважив Віталій Кличко, він обговорював із президентом WBC протягом останніх трьох років.

«Ми довго говорили із президентом WBC про проведення Конгресу в українській столиці. Це було не так легко, адже є велика черга, бо кожна країна прагне провести такий світовий Конгрес у себе, – підкреслив Віталій Кличко. – Одне можу сказати – після Лас-Вегасу, Маямі, Баку, у нас сьогодні нарешті є можливість провести Конгрес WBC у Києві».

Також, за словами Віталія Кличка та Маурісіо Сулеймана, під час Конгресу будуть проведені спеціальні короткі боксерські поєдинки. Їх мета – дати шанс молодим спортсменам заявити про себе і пробитися у професійний бокс.

«Нас очікує багато сюрпризів. Місто Київ стане цього року не тільки світовою футбольною столицею, а й боксерською. У нас багато талановитих хлопців, і наше завдання – допомагати їм досягати своєї мети у спорті», – заявив Віталій Кличко.

Він також нагадав, що 56 Конгрес Світової боксерської ради (WBC) відбудеться у Києві з 30 вересня до 6 жовтня. Очікується, що на нього з'їдуться понад 700 учасників, серед яких будуть зірки світового боксу, президенти федерацій із країн-членів WBC, рефері та спортивні функціонери.

У свою чергу президент WBC Маурісіо Сулейман заявив, що він задоволений рівнем підготовки до проведення Конгресу.

«Для мене дуже важливо сьогодні бути тут. Київ, я вважаю, є світовою столицею в плані спорту. Мене дуже тішить, що і фінал Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться в Києві. І що саме у цьому чарівному місті у жовтні збереться наш Конгрес, – заявив Маурісіо Сулейман. – Ми готові до заходу, що відбудеться у столиці боксу – Києві. І очікуємо побачити легендарних чемпіонів, які приїдуть сюди».

Під час прес-конференції президент Світової боксерської Ради (WBC) Маурісіо Сулейман презентував спеціальну нагороду «The boxer of the month», присвоєну українському боксерові Олександру Усику. Він став спортсменом лютого 2018 року за версією WBC. А також подарував Віталію Кличку пояс почесного чемпіона організації. Цей пояс виготовлено вручну ювелірами з Мексики. Нагадаємо, що саме у цій країні народився президент Світової боксерської ради Маурісіо Сулейман.

Також під час спільної прес-конференції було презентовано логотип 56 Конгресу Світової боксерської Ради. На ньому зображено козака у боксерських рукавичках. А також на передньому плані розміщено прапор України поруч із прапорами країн-членів WBC.

Перейти до спискуВерсiя для друку