КМДА Київська міська державна адміністрація
Офіційний інтернет-портал


16 травня 2018

Віталій Кличко: «Підвищення вартості проїзду в громадському транспорті необхідне для належної роботи та оновлення транспортної інфраструктури» (+відео)

Віталій Кличко: «Підвищення вартості проїзду в громадському транспорті необхідне для належної роботи та оновлення транспортної інфраструктури» (+відео)

Підвищення вартості проїзду в громадському транспорті необхідне для належної роботи, розвитку та оновлення транспортної інфраструктури столиці. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у коментарі журналістам.

«Ми змушені підняти ціну на проїзд. Адже транспорт у Києві має належно працювати, бути безпечним та комфортним, вчасно ремонтуватися та оновлюватися», – зазначив мер.

За його словами, підвищення вартості проїзду в міському транспорті пов’язане з тим, що нинішня собівартість проїзду набагато вища, ніж вартість квитка. Водночас, додав Віталій Кличко, сьогодні є необхідність розвитку та оновлення рухомого складу громадського транспорту в Києві. І на все це потрібні значні кошти.

Крім того, підкреслив Віталій Кличко, нині не вистачає водіїв громадського транспорту, оскільки люди не хочуть іти працювати на низьку заробітну плату і змушені шукати роботу закордоном. Тому, наголосив мер, столична влада повинна підвищити зарплату водіям.

Віталій Кличко також зазначив, що для пільгових категорій громадян буде збережений безкоштовний проїзд.


Адреса цієї сторінки: http://kievcity.gov.ua/news/62442.html
При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.