Головна  →  Новини  →  3 червня 2018, 11:55

Віталій Кличко дав старт та взяв участь у 26-му благодійному «Пробігу під каштанами»

Віталій Кличко дав старт та взяв участь у 26-му благодійному «Пробігу під каштанами»

Мер Києва Віталій Кличко дав старт та взяв участь у 26-му благодійному «Пробігу під каштанами». Захід відбувся під гаслом «Біжу заради маленьких сердець».

Віталій Кличко зазначив, що бере участь у «Пробігу під каштанами» не вперше і з радістю долучається до подібних акцій. «Це добре, що в таких акціях бере участь велика кількість киян. Цьогоріч до пробігу долучилася рекордна кількість прихильників здорового і бадьорого способу життя – більше 13 тисяч осіб. Мені – і як меру, і як спротсмену – приємно, що Київ стає більш спортивним, більш активним», – додав Віталій Кличко.

Він зауважив, що пробіг є благодійним. Кошти збирають на порятунок маленьких пацієнтів із вадами серця – на придбання необхідного устаткування для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

«Тільки минулого року благодійний «Пробіг під каштанами» зібрав 1,5 млн гривень, за які придбали необхідне медобладнання. І врятували не одне дитяче життя», – наголосив мер столиці.

До того ж, зауважив Віталій Кличко, «Пробіг під каштанами» відкриває можливості продемонструвати свою активність та небайдужість не тільки професійним спортсменам, а й усім мешканцям столиці різного віку – від дітей до людей похилого віку.  А також людям з обмеженими фізичними можливостями.

«Я пишаюсь тим, що Київ має імідж спортивного міста і кожного року в столиці відбувається багато спортивних змагань, зокрема і міжнародного рівня», – підкреслив Віталій Кличко та нагадав, що тиждень тому столиця прийняла фінали Ліги Чемпіонів УЄФА, а восени у Києві відбудеться 56 Конгрес Світової боксерської ради (WBC).

Віталій Кличко запевнив, що як мер Києва робить усе можливе, щоб якомога більше великих спортивних подій відбувалося у столиці.

Також після пробігу мер вручить нагороди учасникам забігу мужніх, учасникам з ДЦП, спортсменам та найчисельнішій команді. Усього в програмі 5 забігів: для спортсменів, забіг мужніх, пробіг у ходунках, дитячий забіг і благодійний.

«Пробіг під каштанами» – наймасштабніша спортивно-благодійна акція в Україні. Відбувається щорічно, починаючи з 1993 року. Останніми роками кошти, зібрані під час «Пробігу під каштанами», спрямовуються на придбання життєво необхідного медичного обладнання для Науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Починаючи з 2002 року участники «Пробігу під каштанами» почали підтримувати Центр та зібрали понад 437 000 доларів, на які було закуплено необхідні клініці обладнання та витратні матеріали.

Перейти до спискуВерсiя для друку