Головна  →  Новини  →  27 червня 2018, 12:30

Віталій Кличко відкрив після капремонту першу чергу парку «Перемога» у Дніпровському районі столиці (+відео)

Віталій Кличко відкрив після капремонту першу чергу парку «Перемога» у Дніпровському районі столиці (+відео)

Мер Києва Віталій Кличко відкрив після капітального ремонту першу чергу парку «Перемога» у Дніпровському районі столиці.

«Київ – це місто парків. І ми наполегливо працюємо над тим, аби ці парки відповідали світовим стандартам, були справді сучасними, комфортними та безпечними зонами відпочинку для киян та гостей столиці, – сказав Віталій Кличко. – Наприкінці квітня ми інспектували хід робіт у парку «Перемога», а сьогодні відкриваємо після капітального ремонту першу чергу парку».

Парк «Перемога» – це найбільша зона відпочинку у Дніпровському районі, розташована у сосновому лісі, площею 65 га. Облаштований він був понад півстоліття тому. Останнє перепланування парку здійснювали 10 років тому.

На сьогодні зробили капітальний ремонт на 7 га паркової зони: від декоративної водойми до вул. Жмаченка. У планах – оновлення 35 га парку. Подальші роботи здійснюватимуть на території парку від декоративної водойми до ЖК «Паркові озера».

У оновленій частині парку прокладені нові доріжки, встановлені лави та урни, облагороджені зелені насадження та облаштовані майданчики для дітей і молоді. Зокрема, сучасний дитячий ігровий комплекс, зона для занять спортом, два багатофункціональних поля для гри у футбол, баскетбол і волейбол. Також є екопарковки з боку вулиці Жмаченка та облаштовано тимчасовий полив.

«Має парк і свою родзинку – японський куточок. Це міні-оаза у японському стилі з квітником та стилізованим містком. Неподалік японського куточку можна побачити екодиван із газонної трави, який, сподіваюся, стане улюбленою фотозоною для відвідувачів парку», – зауважив Віталій Кличко.

Масштабні роботи з реконструкції столичних парків тривають із минулого року. Зокрема, у 2017 році було відкрито першу чергу парку «Наталка» на Оболоні. Місяць тому – оновлену зону відпочинку «Володимирська гірка». А минулого тижня – парк «Відрадний» у Солом’янському районі столиці.

Масштабні капітальні ремонтні роботи наразі тривають у Сирецькому парку, парку «Совки», парку Партизанської слави, на другій черзі парку «Наталка».

Перейти до спискуВерсiя для друку