КМДА Київська міська державна адміністрація
Офіційний інтернет-портал


17 серпня 2018

18 серпня перекриватимуть з’їзди Шулявського шляхопроводу

18 серпня із 06:00 перекриватимуть з’їзди Шулявського шляхопроводу з метою винесення інженерних мереж із зони виконання робіт та подальшої реалізації будівельних робіт. Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури.

Так, на транспортній розв’язці на перетині проспекту Перемоги та вул. Вадима Гетьмана (Шулявський шляхопровід) перекриватимуться з’їзди з вул. Вадима Гетьмана на проспект Перемоги та з’їзд із проспекту Перемоги на вул. Олександра Довженка.

Шляхи об’їзду організовано за наступною схемою:

  • вул. Борщагівська – проспект Повітрофлотський – шляхопровід Повітрофлотський;
  • вул. Зоологічна – вул. Дегтярівська – вул. Олександра Довженка. 

Також у зв’язку з цим вносяться зміни в рух громадського транспорту.

Автобуси маршруту № 2 слідуватимуть за наступною схемою: від вул. Булгакова до станції метро «Шулявська» за постійною схемою, далі: просп. Перемоги – вул. Шолуденка – вул. Борщагівська – вул. Гарматна – бульвар Вацлава Гавела, далі – за постійною схемою.

Додатково на час виконання робіт з реконструкції транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Вадима Гетьмана у Солом’янському та Шевченківському районах на ділянках з’їздів з вул. Вадима Гетьмана на просп. Перемоги та з просп. Перемоги на вул. Олександра Довженка вносяться зміни у виїзди та заїзди тролейбусів маршрутів №№ 5, 7, 26, 39, 41, 93Н тролейбусного депо № 2.


Адреса цієї сторінки: http://kievcity.gov.ua/news/63470.html
При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.