Головна  →  Новини  →  14 листопада 2018, 11:42

287 одиниць снігоприбиральної техніки та 61 бригада з ручного прибирання забезпечують безпечні умови руху транспорту та пішоходів

287 одиниць снігоприбиральної техніки та 61 бригада з ручного прибирання забезпечують безпечні умови руху транспорту та пішоходів

Із 09:00 ранку в усіх районах столиці дорожники обробляють дороги столиці посипальними матеріалами та очищають від снігу тротуари, зупинки громадського транспорту, підходи до наземних і підземних пішохідних переходів, які обслуговують підприємства корпорації. До роботи задіяна як великогабаритна спецтехніка, так і невеликі маневрені  снігоприбиральні машини, які дозволяють оперативно прибирати тротуари, повідомили у КК «Київавтодор».

Нагадаємо, що підприємствами корпорації було підготовлено 370 одиниць спецтехніки для роботи у зимовий період, враховуючи, зокрема, і навантажувачі посипальних матеріалів та снігонавантажувачі, котрі використовуються під час довготривалих інтенсивних снігопадів і для робіт із вивезення снігу. Крім того, корпорацією у 2018 році були закуплені 44 трактори та 9 мінінавантажувачів для прибирання тротуарів і зупинок громадського транспорту.

Фахівці комунальної корпорації «Київавтодор» уважно слідкують за ситуацією на вулично-дорожній мережі та вживають усіх заходів, щоб забезпечити для водіїв та пішоходів безпечні умови пересування столицею.

Перейти до спискуВерсiя для друку