Головна  →  Новини  →  9 січня 2019, 11:44

У Києві сьогодні чергують 381 одиниця снігоприбиральної та допоміжної техніки та 60 бригад із ручного прибирання

У Києві сьогодні чергують 381 одиниця снігоприбиральної та допоміжної техніки та 60 бригад із ручного прибирання

381 одиниця снігоприбиральної та допоміжної техніки та 60 бригад із ручного прибирання чергують сьогодні у столиці. Про це повідомили у комунальній корпорації «Київавтодор».

Уночі йшов невеликий сніг, тож підприємства КК «Київавтодор» здійснювали обробку протиожеледними матеріалами вулично-дорожньої мережі для недопущення ожеледиці на столичних дорогах. Крім того, у районах, де сніг був більш інтенсивний і утворював сніговий покрив, проводилися роботи з прибирання від снігу тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговують підприємства корпорації. Більшість цих робіт проводилися механізованим способом за допомогою тракторів і мінінавантажувачів зі щітками та машин «Bucher». У складнодоступних місцях, де неможлива робота спецтехніки, були задіяні бригади з ручного прибирання.

Враховуючи мінусову температуру повітря і вологість, яка сприяє швидкому утворенню ожеледі, на світанку підприємства «Київавтодору» проводили повторну обробку протиожеледними матеріалами мостів, шляхопроводів, спусків та підйомів, вулиць, якими проходять маршрути громадського транспорту та аварійно-небезпечних ділянок вулично-дорожньої мережі.

Зранку не припиняються роботи з зимового утримання пішохідних зон та тротуарів, які обслуговують автодорівці: дорожники прибирають їх та обробляють піском та піщано-соляною сумішшю для забезпечення безпеки пішоходів.

Перейти до спискуВерсiя для друку