Результати опрацьовання Департаментом земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) висновків, підготовлених Фундацією „Відкрите суспільство"

За результатами опрацювання повідомляємо, що регулювання земельних відносин на сьогодні здійснюється відповідно до Програми використання та охорони земель міста Києва на 2011-2015 роки (далі Програма), яка затверджена рішенням Київської міської ради від 17.02.2011 №32/5419.

Вказаною Програмою передбачені заходи та завдання у сфері регулювання земельних відносин в м. Києві до 2015 року і Департамент земельних ресурсів керується зазначеною Програмою та в межах бюджетного фінансування забезпечує виконання передбачених нею завдань.

Департаментом земельних ресурсів забезпечується висвітлення інформації про стан та розвиток земельних відносин на території м.Києва на веб-порталі Київської міської влади в мережі Інтернет на сайті: kievcity.gov.ua.

Необхідно зазначити, що відповідно до Регламенту Київської міської ради від 14.07.2011 №383/5770 прийняті Київською міською радою рішення оприлюднюються на офіційному веб-сайті Київради (www.kmr.gov.ua) та публікуються в газеті Київради „Хрещатик".

Таким чином, в своїй роботі Департамент земельних ресурсів діє гласно, інформуючи державні органи влади, громадськість через засоби масової інформації, шляхом проведення зустрічей, прийомів, тощо про розвиток земельних відносин на території м.Києва.

Перейти до спискуВерсiя для друку