Головна  →  Реєстрація на Київський форум організацій громадянського суспільства

До уваги представників організацій громадянського суспільства! 

23 травня цього року під патронатом Київського міського голови в столиці вперше пройде Київський Форум організацій громадянського суспільства.

Організатори заходу передбачають, що він стане важливою інформаційною та концептуально-пошуковою складовою питань участі   організацій громадянського суспільства в розробці і реалізації проектів та  ініціатив спрямованих на всебічний розвиток міста Києва. 

Виявили зацікавленість щодо участі у Форумі наступні міжнародні організації: Координатор проектів ОБСЄ в Україні, представники  проектів USAID/ENGAGE в Україні, GIZ Бюро в Україні, Представництво ЄС в Україні, МБО «Фонд Східна Європа».

Підготовку заходу забезпечує Організаційний комітет за участю  представників активних ОГС з багаторічним позитивним досвідом проведення всеукраїнських та регіональних форумів організацій громадянського  суспільства.

Для участі у Форумі просимо усіх зацікавлених представників організацій громадянського суспільства зареєструватися за наступним посиланням:  http://bit.ly/Kyiv-forum.

Версiя для друку