Головна  →  Житлово-комунальні послуги  →  Енергозбереження у Києві  →  Як мешканцю долучитися до зняття показників з теплового лічильника

Як мешканцю долучитися до зняття показників з теплового лічильника (покрокова інструкція)

Мешканці столичних будинків, де встановлені будинкові прилади обліку теплової енергії, зможуть брати участь у процесі зняття показників. Таку ініціативу запроваджує міська влада з метою отримання киянами достовірних даних щодо обсягів спожитого тепла в будинку.

Що необхідно зробити мешканцю для участі у цій ініціативі?

Перший крок: ознайомитися з переліком будинків, в яких встановлено прилади обліку тепла, розташованому на сайті КМДА у рубриці «Енергозбереження у Києві».

Другий крок: у разі наявності будинку у переліку, споживач телефонує у міську службу 15-57 та залишає свої контакті дані (адреса проживання та контактний телефон).

 

Третій крок:  представник ПАТ «Київенерго» зателефонує мешканцю та повідомить про конкретну дату та час його прибуття до їх будинку.
 
Четвертий крок: останні два-три дні місяця мешканець та представник ПАТ «Київенерго» спільно фіксують попередні та поточні показання приладу обліку теплової енергії. 

*****

Довідково

Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630.

Версiя для друку