Головна  →  Новини  →  7 серпня 2015, 18:37

Віталій Кличко привітав будівельників із професійним святом: «Карта сучасного Києва – це і карта результатів вашої роботи, об’єктів, які ви зводили»

 Klychko_vitannia

Київський міський голова Віталій Кличко привітав будівельників із професійним святом і вручив нагороди з нагоди 60-річчя холдингової компанії «Київміськбуд» і Дня будівельника під час урочистостей в Українському домі.

«Київміськбуд» – це та компанія, яка будувала і продовжує будувати провідні об’єкти у столиці. Карта сучасного Києва – це і карта результатів вашої роботи, об’єктів, які ви зводили. Готелі «Козацький» і «Хрещатик», «Славутич» і «Київ», «Либідь» і «Салют». А ще – сотні навчальних закладів, тисячі житлових будинків, в яких мешкають кияни, промислові об’єкти, інші споруди», – сказав Віталій Кличко. – Я хочу щиро привітати компанію «Київміськбуд» із 60-річчям, а усіх будівельників – з професійним святом. Дякую вам за вашу працю, за ту енергію і сили, які ви вклали і в компанію, і, найголовніше, у будівництво нашого міста», – звернувся мер до будівельників.

Klychko

Міський голова зауважив, що саме «Київміськбуд» реконструював Національну філармонію і спорткомплекс Олімпійський, на якому проходили матчі Євро-2012, будував транспортні розв’язки на кілька рівнів. Спорудив Південний вокзал у столиці за 158 днів, що стало рекордом за термінами будівництва.

Klychko

Голова КМДА додав, що як підрядник компанія «Київміськбуд» зводить майже половину всього житла, що споруджується в країні підрядним способом. «Також окремо хочу подякувати «Київміськбуду» за те, що це єдина будівельна компанія, яка прийшла на допомогу постраждалим від афери «Еліта-центр». 235 ошуканих родин отримали квартири», – зазначив Віталій Кличко.

Klychko

Мер також наголосив на тому, що Київ повинен розвиватися, і об’єктів, які будуються для комфортного життя киян, повинно бути більше. «В кожному новому районі повинна розвиватися, в першу чергу, інфраструктура, яка надає мешканцям якісний і сучасний сервіс. Ми комплексно підходимо до цього питання і враховуємо, в першу чергу, інтереси киян», – підкреслив Віталій Кличко.

За 60 років свого існування холдингова компанія «Київміськбуд» звела майже 45 млн кв м житла, 649 дитсадків, 345 шкіл, понад 200 великих закладів охорони здоров’я, тисячі будинків і споруд торговельного і побутового обслуговування, десятки кінотеатрів, бібліотек, готелів. Зараз роботи, які проводить компанія, тривають на 53 будмайданчиках. Цьогоріч «Київміськбуд» планує ввести в експлуатацію 27 будинків.

 
Перейти до спискуВерсiя для друку