Головна  →  Новини  →  7 вересня 2017, 13:53

Віталій Кличко проінспектував ремонт Одеського шляхопроводу: «Такими повинні бути всі мости у Києві»

Віталій Кличко проінспектував ремонт Одеського шляхопроводу: «Такими повинні бути всі мости у Києві»

Ми докладаємо всіх зусиль і вкладаємо великі кошти, щоб ремонтувати у Києві не тільки дороги, а й транспортні розв’язки, шляхопроводи і мости. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції відремонтованої вулиці Васильківської та Одеського шляхопроводу, на якому завершується реконструкція

Мер Києва зауважив, що КК «Київавтодор» закінчила капітальний ремонт вул. Васильківської на ділянці від Голосіївської площі до Амурської площі та на ділянці від просп. Глушкова до буд. № 35, загалом відремонтували майже 3 км вулиці.

«Востаннє капітальний ремонт тут відбувався у 1978 році. Технологічні терміни експлуатації асфальтного покриття – 8-10 років. Потім його потрібно перекладати. Минуло вже майже 40 років, тобто 4 терміни експлуатації дороги на Васильківській. Вона була у поганому стані, – зазначив мер столиці. – Тепер ця вулиця відповідає всім європейським нормам, тут покладене нове тришарове асфальтобетонне покриття, перекладені всі комунікації, здійснена реконструкція мережі зовнішнього освітлення та благоустрій прилеглої території. Ремонт зроблений на найвищому рівні. Ви можете зупинити будь-яку автівку і запитати враження водіїв, як їм нова дорога», – зазначив Віталій Кличко.

Після цього Віталій Кличко подивився, як просувається капітальний ремонт шляхопроводу у складі транспортної розв’язки на Одеській площі. В останній раз капітальний ремонт шляхопроводу робили у 1987 році.

«Це не просто реконструкція – по суті ми зробили новий міст. І такими повинні бути всі мости у Києві!», – підкреслив Віталій Кличко.

На сьогодні в рамках капітального ремонту шляхопроводу повністю виконано роботи з ремонту мостового полотна шляхопроводу з влаштуванням нової монолітної плити та гідроізоляції, влаштовано нове двошарове асфальтобетонне покриття проїжджої частини з модифікованого асфальтобетону. Завершуються роботи з ремонту опор та прогонових будов, сходів зі шляхопроводу, а також роботи з влаштування покриття тротуарів. Попереду роботи з влаштування колесовідбійної огорожі та нанесення дорожньої розмітки. Ремонт завершиться за місяць-півтора.

«Після того, як сталася надзвичайна ситуація на Шулявському мосту – я дав завдання перевірити всі мости, шляхопроводи і розв’язки у Києві. Ми докладаємо всіх зусиль і виділяємо великі кошти, щоб ремонтувати шляхопроводи, розв’язки і мости», – зауважив Київський міський голова.

Загалом цього року у Києві буде відремонтовано 8 шляхопроводів.

«У столиці більше 1600 км доріг. Минулого року ми відремонтували 200 км доріг та проїздів, цього зробимо 300 км, тобто загалом за останніх два роки – 500 км. Якщо не будемо знижувати темпів – через три роки ситуацію з дорогами в Києві кардинально змінимо», – наголосив Віталій Кличко. 

Столична влада використовує комплексний підхід у ремонті доріг у столиці. Наприклад, на Південному напрямку наразі завершуються роботи з ремонту Одеського шляхопроводу, відремонтовано цьогоріч просп. Глушкова та вул. Васильківську. Минулого, 2016 року, капітально відремонтовано Голосіївську площу, цими вихідними завершено роботи з ремонту проїжджої частини б-р Дружби Народів. На мосту Патона у 2016 виконано поточний (середній) ремонт (I етап робіт), а цього року влаштовано захисне покриття (II етап робіт). Для повного завершення роботи з відновлення дорожнього покриття в напрямку Південного в’їзду в столицю в 2018-2019 роках необхідно провести роботи з реконструкції Голосіївського проспекту.

Перейти до спискуВерсiя для друку