Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - розпорядження виконавчого органу Київської міської ради ( Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Київський міський клінічний ендокринологічний центр»

1. Вид та назва регуляторного акта

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Київський міський клінічний ендокринологічний центр»

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності

Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради ( Київської міської державної адміністрації)

3. Цілі прийняття акта

Основними цілями прийняття проекту цього регуляторного акта є:

- встановлення економічно обґрунтованих тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає лікувально-профілактичний комунальний заклад охорони здоров’я, а саме: Київський міський клінічний ендокринологічний центр;

- реалізація владних повноважень, наданих постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.96 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)»;

- забезпечення прозорості при розрахунках із страховими організаціями, суб’єктами господарювання за договорами, іноземними громадянами за переліком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах»;

- раціональне використання бюджетних коштів;

- необхідність запровадження економічно обґрунтованих тарифів на послуги, які будуть застосовуватися для визначення необхідних коштів для фінансування медичного закладу при розрахунках за медичну допомогу населенню, що оплачується державою;

- залучення альтернативних та дозволених законодавством джерел фінансування лікувального закладу, отримання власних надходжень до спеціального рахунку закладу охорони здоров’я.

В умовах конкуренції з недержавним сектором охорони здоров’я, комунальні лікувально-профілактичні заклади мають використовувати найновітніші світові досягнення медичної науки і практики для успішного вирішення проблем діагностики, профілактики та лікування виявлених захворювань. Крім того є необхідність своєчасного проведення підвищення кваліфікації персоналу, поліпшення необхідного рівня матеріально-технічного забезпечення та інших показників, які гарантують надання якісних медичних послуг населенню м. Києва та усім бажаючим отримати послуги. Виконання цих завдань можливе лише за умови наявності необхідних коштів, одним з джерел їх надходження є платні медичні послуги.

4. Строк виконання заходів з відстеження:

з 25 жовтня 2017 року по 14 листопада 2017 року

5. Тип відстеження

Базове відстеження

6. Методи одержання результативності відстеження.

Статистичний метод

7. Дані та припущення, на основі яких було проведено відстеження результативності, а також способи одержання даних

Відстеження результативності цього регуляторного акта здійснювалось шляхом аналізу статистичної інформації зазначеного вище лікувально-профілактичного закладу з урахуванням необхідності:

  • отримання своєчасних та якісних медичних послуг;
  • збільшення кількості осіб, бажаючих отримати медичні послуги;
  • збільшення надходжень до бюджетів різних рівнів.

Прийняття цього регуляторного акта дозволить закладу залучити для розвитку додаткові кошти і поліпшити матеріально-технічну базу, що сприятиме придбанню закладом сучасного обладнання, інструментів, своєчасному проведенню поточного ремонту приміщень.

Наслідком дії регуляторного акта є встановлення тарифів на економічно обґрунтованому рівні на платні медичні послуги, впровадження нових сучасних технологій, діагностики і лікування, збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів тощо. 

8. Кількісні на якісні значення показників результативності акта

Основними показниками результативності регуляторного акта визначені такі показники:

- кількість наданих платних послуг – 424;

- кількість суб’єктів господарювання, які уклали угоди на надання платних медичних послуг – 8;

- кількість фізичних осіб, яким будуть надані платні послуги – 424;

- обсяг коштів, який буде перераховуватися до бюджетів різних рівнів –

7 100 грн.

9. Заходи, за допомогою яких будуть здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта

Повторне відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватись через рік після набрання ним чинності, але не пізніше двох років з дня набрання чинності цим актом.

Періодичні відстеження результативності регуляторного акта будуть здійснюватися раз на кожні три роки починаючи з дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності цього акта.

Повторне та періодичні відстеження результативності регуляторного акта будуть здійснюватися згідно з планами заходів та графіками по відстеженню, які затверджуються розробником цього регуляторного акта.

Контроль за виконанням вимог регуляторного акта покладено на виконавчий орган Київської міської ради (Київську міську державну адміністрацію).

Перейти до спискуВерсiя для друку