Головна  →  Анонси  →  14 жовтня 2018
14 жовтня 201818:00

14 жовтня відбудеться святковий концерт «Вони присягнули на мир і волю», приурочений до Дня захисника України

14 жовтня о 18:00 розпочнеться святковий концерт «Вони присягнули на мир і волю», приурочений до Дня захисника України. Про це повідомили у Департаменті соціальної політики КМДА.

У концерті візьмуть участь ансамблі силових структур, національні колективи України, народні та заслужені артисти України, які концертували в зоні ООС.

Захід проводять Департамент соціальної політики Київської міської державної адміністрації спільно з Всеукраїнською концертно-театральною компанією «Київ» із метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій.

Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1, Київський Палац Спорту.

Акредитація для ЗМІ за тел: 093-422-61-67 або на е-mail: anastasiia.german@kmda.gov.ua (Анастасія Герман, прес-секретар Департаменту соціальної політики).

Замовити запрошення можна в Управлінні з гендерних питань та взаємодії з громадськими організаціями інвалідів, ветеранів війни та праці за адресою: вул. Велика Житомирська, 15-А. 

Перейти до спискуВерсiя для друку