Головна  →  Анонси  →  16 жовтня 2018
16 жовтня 201811:00

16 жовтня у Києві відбудеться III щорічний форум з енергозбереження «Енергоефективна столиця»

16 жовтня об 11:00 у НСК «Олімпійський» у Києві стартує щорічний муніципальний форум «Енергоефективна столиця», на якому для киян та гостей міста, ОСББ та ЖБК презентують кращий досвід України у сфері енергоефективності будівель, зокрема, житлових.

Участь у форумі візьмуть заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, представники КП «Київтеплоенерго», ПрАТ «АК «Київводоканал», КК «Центр комунального сервісу».

Метою форуму є обмін досвідом та поширення позитивної практики енергозбереження і раціонального споживання для населення, енергоефективності та можливості інноваційної енергетики для підприємств галузі, сприяння сталому розвитку та енергонезалежності для Києва.

До участі у заході запрошені члени Київської Мережі Енергоефективних Компетенцій (КМЕК), створеної цього року, у співпраці з муніципалітетом м. Мюнхен.

Відео форуму буде опубліковано на офіційному YouTube-каналі КМДА.

Початок реєстрації з 10:00.

Місце проведення: вул. Велика Васильківська, 55, Національний спортивний комплекс «Олімпійський» (хол чемпіонів).

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Файл документа: ФОРУМ_2018_Програма.doc

Перейти до спискуВерсiя для друку